biz kimiz?

Hakkımızda

Netisa Mühendislik

2000 yılında Ankara’da kuruldu. Mesleki deneyimi ve tecrübeli kadrosu ile projelendirme, ısıtma, soğutma ve havalandırma sistem ürünlerinin satışında lider bir firma olarak kısa sürede sektöründeki yerini aldı.
HEDEFİMİZ; Daimi kaliteyi, güvenilir hizmeti, sürekli iletişimi, müşteri memnuniyetini ve satış sonrası desteği ile bir bütün olarak kalite ve güvenilirlik standartlarını ön planda tutmaktır.
KADROMUZ; Alanında uzman mühendisleri ile teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Projelendirme, saha uygulaması, satış, pazarlama ve teknik destek konularında, deneyimli ekibiyle hizmet kalitesini her geçen gün yükseltmektedir.
FİRMAMIZ; kamu sektöründe ve özel sektörde başarıyla gerçekleştirdiği projeler ve uygulamaları ile büyümeye devam etmektedir. Kamu sektöründe; Şehir hastaneleri, idari binalar, üniversiteler ve okullar gibi teknik yetkinlik gerektiren projelerde güvenilir çözümler sunmaktadır. Özel sektörde ise alışveriş merkezleri, oteller, kule ve dikey konut projeleri, villa siteleri, banka genel müdürlük ve şubeleri, ticari binalar ve benzeri yapılarda mimari proje detaylarına uygun teknik ve estetik çözümler sağlamaktadır.
Menü